Şuanki Zaman: 11-27-2020, 07:49 PM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)


Radyo Kodumuz

DUYURU !!! Sitemize Üte alımları durdurulmuştur. İletişim İçin uyelik@elifsfenks.com adresine mail atınız...LİNK!


Cevapla 
 
Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elifsfenks.com Site ve Forum Kuralları
08-30-2009, 08:46 PM
Mesaj: #1
Elifsfenks.com Site ve Forum Kuralları
Site ve Forum Kuralları

1- Forumda yazılan mesajlardan, kullanılan imzalardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Sitemizin her hangi bir alanına üye tarafından yazılan her yazıdan doğan hukuki sorunlardan yazan üyenin kendisi sorumludur ve sitemiz sorumluluk kabul etmez ve/veya sorumlu tutulamaz. Üye olan her kullanıcı bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.
2- T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Germen gibi.)
4- Tehdit edici, küfürlü, Örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7- Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!
8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.
9- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici resimlerler dışında resimler kullanılamaz.
10- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
11- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
12- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.
13- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
14-Elifsfenks.com kesinlikle arkadaş bulma sitesi değildir.Amacımız bütün farklı ortamlardaki insanlarla beraber bilgi paylaşımında bulunmaktır.Bu sebeple hiç bir üye başkasını rahatsız edici davranışta bulunamaz.Aksi takdirde uyarı almadan sistemden hesabı silinir ve sisteme girişi engellenir

Forumlarda copy&paste yapmamanız forumların insanların kişisel düşünce ve fikirlerini paylaştığı bir yer olduğunu unutmamalıyız.

Gizlilik ilkeleri Kisisel Bilgileriniz: Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleri tarafından görülecektir. Girmiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum Atla: